top of page
pexels-expect-best-323705-min.jpg

KILKA SŁÓW O NAS

Budowanie historii

Firma Wiolbud powstała w 2003 r. z zamiłowania do ludzi i pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlano – remontowej pozwoliło nam na zdobycie stabilnej pozycji na rynku i pozyskanie godnych zaufania pracowników, dzięki czemu nasze wykonawstwo robót może cieszyć się sukcesem w naszej branży.

 

Wiolbud działa na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem rynku województwa mazowieckiego, gdzie znajduje się biuro główne firmy, ale także  województwa łódzkiego i pomorskiego w których to mamy najwięcej realizacji naszych zadań.

 

Współpracujemy z takimi firmami jak Budimex SA, Unibep SA, Erbud SA, Echo Investment SA, Strabag SA, Fundamental Group SA, Dom Construction Sp. z o.o., Eiffage Polska Serwis Sp. z o.o., Edes Sp. z o.o., Karmar SA i  innymi członkami Stowarzyszenia Wykonawców Elewacji.

 

Wychodząc naprzeciw naszym klientom nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi hurtowniami budowlanymi co pozwala nam na wykorzystywanie materiałów w konkurencyjnych cenach.

Specjalizujemy się w ociepleniach i elewacjach budynków przy wykorzystaniu w większości własnych rusztowań i sprzętu budowlanego.

 

W swojej pracy stawiamy największy nacisk na doświadczenie i terminowość wykonywanych zleceń ku uciesze naszych klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Konsultacje biznesowe

NASZE CELE

Wartości przede wszystkim

Naszą misją jest nie tylko budowanie, modernizacja, wykonawstwo solidnych, pięknych i funkcjonalnych produktów dla naszych klientów, lecz także nawiązywanie długotrwałych i pełnych zaufania relacji. Większość naszych projektów jest rezultatem rekomendacji poprzednich klientów. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby dobrze wykonywać swoje zadania. Wierzymy również w używanie materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić naprawdę doskonały produkt końcowy — za każdym razem.

bottom of page